Середа, 16.01.2019, 10:27
Вітаю Вас Гість

ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"

Меню сайту
Статистика

Онлайн: 2
Гості: 1
Користувачі: 1
admin

Тести

Головна » Тести

Як Ви зазвичай (частіше всього) слухаєте співрозмовника? Відповідайте Так або Ні.

Дізнайтеся про це, пройшовши тест!

Дізнайтеся, чи уважна Ви людина!

Необходимо определить формальную правильность того или иного логического умозаключения на основе определенного утверждения (или ряда утверждений). Реальная действительность не играет при этом никакой роли (это немного усложняет тест, поскольку содержание утверждений абсурдно, но логически безупречно). Учитывайте также то, что правильных ответов может вообще не быть!

Ти вже прочитав багато книжок, серед яких були і науково-пізнавальні, і художні твори. Книжковий світ вводив тебе до іншого світу, розповідав про життя різних людей, з ним ти розв’язував наукові проблеми, занурювався у складні галузі знань. Цікаво, чи помітив ти, що читання художньої літератури відрізняється від читання науково-пізнавальної літератури? Запитання тесту організують твої думки у цьому напрямку. Прочитай запитання і відміть варіанти відповідей, які підходять лише тобі.

Майже кожен підліток цікавиться саме самооцінкою і турбується про неї. Це притоманно цьому віку – сумніви, пошуки себе та пошуки, як оцінити свою особистість.

Широко відомі слова Антуана де Сент-Екзюпері: “Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування”. Але для декого ця розкіш перетворюється на муку (якщо людина надто сором’язлива і невпевнена в собі). Зустрічаються і “генії” у спілкуванні – люди, які в тій чи іншій ситуації інтуїтивно знаходять правильні прийоми контакту. Перевірте свою комунікабельність за допомогою цього тесту.

Друзі сайту
Пошук

Степанюк Ірина © 2019