Відкритий турнір з швидких шахів пам'яті Поліщука - . - Спортивне життя - ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"
Неділя, 19.02.2017, 23:13
Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"

Статистика

Онлайн: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Спортивне життя

Головна » Статті » .

Відкритий турнір з швидких шахів пам'яті Поліщука

Шаховий турнір пам'яті О.В. Поліщука 

13 березня 2010 року на базі Дубровицького професійно-технічного ліцею пройшов відкритий шаховий турнір пам'яті колишнього директора цього навчального закладу О.В. Поліщука, який зібрав найкращих шахістів Рівненщини та сусідньої Волині.
Велике свято шахів відкрив директор ліцею Михайло Лосік.
Після звучанням гімну України з привітальними словами виступили начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Василь Подик та голова районної організації УНП Віталій Андрусенко.
І ось після проведення жеребкування головний суддя турніру Андрій Ткачук обявляє про початок першого туру, так почався шаховий 9-ти туровий марафон, який тривав понад 6 годин.
Велика кількість вболівальницької аудиторії насолоджувалась мистецтвом майстрів шахової гри де з кожним туром напруга все більше зростала. І лише в останньому турі було визначено переможця та призерів турніру.
Перемогу здобув рівнянин кандидат в майстри спорту Тарас Тимощук, срібло дісталося юному вихованцю Костопольської школи шахів Максиму Затирку, бронзу виборов представник Дубровиччини Олексій Жакун, який в останньому турі у напруженій боротьби переміг діючого чемпіона Рівненської області Романа Боришкевича.
Також було нагороджено сарничанина Василя Якимчука – як кращого ветерана турніру та юного березнівчанина Тараса Хильчука – як кращого школяра турніру. Відзначено єдину учасницю турніру володимирчанку Наталію Снітко.
Організатори турніру вдячні за його забезпечення Дубровицьким аматорам шахів, зокрема, Олександрові Цвару та Ігорю Юдку. І звісно, спонсорам, якими, крім РО УНП, виступили колектив магазину "Хлібний”, приватні підприємці Вікторія Міщенко, Світлана Нікодімова, Андрій Головко, Ганна Хмелініна, Віктор Котяй, Григорій Чирук, Ольга Щур, Тетяна Столярець та відділ з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації.

             

 

             
 

Підсумкова таблиця

Місце

Ім’я

Рейтинг

Клуб

Результат

Бхгц.

С-Бхгц.

Прогресс.

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Тимощук_Тарас

2124

Обарів_Рівне

7.5

51.5

40.0

38.0

2

Затирка_Максим

2053

Костопіль

6.5

49.5

38.0

34.5

3

Жакун_Олексій

2000

Дубровиця

6.5

46.5

37.0

33.5

4

Сєдлов_Віктор

2100

Рівне

6.5

42.0

34.0

29.5

5

Боришкевич_Роман

2280

Рівне

6

51.0

39.5

37.0

6

Галаган_Володимир

2000

Сарни

6

45.0

34.0

29.5

7

Атаманець_Василь

2026

Березне

6

44.5

36.5

29.0

8

Якимчук_Василь

2008

Сарни

6

44.5

33.5

28.0

9

Ткачук_Андрій

2005

Дубровиця

6

42.0

32.5

26.5

10

Параниця_Олександр

2024

Сарни

5.5

52.5

41.0

32.5

11

Гуринович_Микола

1900

Зарічне

5.5

44.0

34.0

26.5

12

Антонець_Юрій

2034

Рівне

5

48.0

37.5

25.5

13

Параниця_Віктор

2025

Сарни

5

47.5

37.0

29.0

14

Копищик_Микола

2000

Сарни

5

47.0

37.0

29.5

15

Гловацький_Олександр

1925

Рівне

5

44.0

34.5

27.5

16

Гладкий_Віталій

1949

Дубровиця

5

43.5

34.0

24.5

17

Поліщук_Сергій

2015

Стара_Вижівка_Волинь

5

43.5

32.5

26.5

18

Добринський_Василь

2000

Сарни

5

40.0

31.0

25.5

19

Гловацький_Володимир

2003

Рівне

5

36.5

28.0

21.0

20

Ільїн_Олег

1957

Рівне

4.5

42.5

34.0

24.0

21

Шишов_Іван

2000

Дубровиця

4.5

39.0

29.5

21.0

22

Хильчук_Тарас

1900

Березне

4.5

37.5

28.0

20.0

23

Абрамчук_Олександр

1943

Клесів

4

38.5

29.0

20.0

24

Гладкий_Георгій

1900

Дубровиця

4

38.0

30.0

22.0

25

Стельмах_Анатолій

2014

Дубровиця

4

37.0

31.5

19.0

26

Салівонов_Михайло

1900

Дубровиця

4

35.5

27.5

16.0

27

Бенза_Петро

2000

Кузнєцовськ

4

34.5

27.5

18.0

28

Романюк_Анатолій

1967

Клесів

4

31.5

25.0

17.0

29

Снітко_Наталія

1957

Володимирець

3.5

42.0

32.0

20.0

30

Кібальник_Дмитро

1950

Дубровиця

3.5

39.5

31.0

18.0

31

Кравчук_Володимир

2000

Кузнєцовськ

3.5

38.5

29.5

19.0

32

Данілюк_Василь

1959

Рівне

3.5

38.0

30.0

18.0

33

Мазур_Олександр

1900

Дубровиця

3.5

35.5

28.5

15.5

34

Абрамчук_Григорій

2000

Клесів

3.5

31.5

26.0

13.5

35

Ульмасбаєв_Юрій

1990

Сарни

3

38.0

29.5

13.0

36

Салівонов_Андрій

2000

Дубровиця

3

34.0

28.5

18.0

37

Юдко_Ігор

2000

Дубровиця

3

30.5

25.0

12.5

38

Смицький_Володимир

1900

Клесів

2.5

32.0

25.5

9.0

39

Вальковець_Артем

1900

Дубровиця

1

33.0

24.5

4.0

Категорія: . | Додав: _o4erovawka_0661 (26.03.2010)
Переглядів: 77 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
Пошук

Степанюк Ірина © 2017