ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"
Четвер, 22.08.2019, 21:50
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Наші здобуткиРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
. [215]
Статистика

Онлайн: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Наші здобутки

У 2018 - 2019 навчальному році:

- у обласному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно" наші учні посіли у номінації "Ектремальне фото"- Жакун Тимофій ІІІ місце, Свирид Олександр ІІ місце.

- у обласному конкурсі малюнків "Україна без корупції" - Кузін Валентин зайняв почесне ІІІ місце.

У 2017 - 2018 навчальному році:

у обласному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно" наші учні посіли у номінації:

 1.  Жанрове фото - Грицевич Назарій ІІІ місце;
 2.  Портрет студійний - Дубінець Рувим ІІІ місце;
 3.  Макрофотографія - Московченко Вадим ІІІ місце 

- у обласному конкурсі декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" наші учні посіли у номінаціях:

 1. Вироби зі шкіри - Дерун Світлана ІІ місце;
 2. Вироби з природніх матеріалів - Дерун Катерина ІІІ місце;
 3. Вишивка, ткацтво бісером - Хиноцька Вікторія І місце;
 4. Ковальство, вироби з металу - Нікодімов Віталій ІІ місце.

У 2016 - 2017 навчальному році:

- у обласному конкурсі декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" наші учні посіли

- у номінаціях

 •  "Тканепластика" - Петрук Софія І - місце;
 • "Паперопластика, оригамі" - Охмак Юлія ІІ - Місце, Дерун Катерина ІІІ - місце;
 • "Вироби зі шкіри" - Дерун Світлана ІІ - місце;
 • "Графіка" - Кузін Валентин ІІ - місце.

 - у конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно" наші учні посіли у номінації:

1.Натюрморт - Конончук Владислав ІІІ місце;

2.Портрет студійний - Столяр Оксана ІІ місце.

У 2015 - 2016 навчальному році:

- учень групи №13 за професією "Столяр будівельний тесляр" Галянт Владислав, зайняв ІІ-місце в обласному огляд-конкурсі читців-гумористів "Поліські пересмішники" серед учнів ПТНЗ у ІІ-гій віковій групі. 

- у конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україно" наші учні посіли у номінації:

- Пейзаж -  Пінчук Микола - ІІІ місце;

- Експериментальне фото - Пінчук Микола ІІ - місце;

- Портрет студійний - Гречко Наталія ІІІ - місце;

- Портрет репортажний - Ютовець Михайло ІІІ - місце.

 

- У 2014-2015 навчальному році

- у конкурсі "Різдв'яна казка в країнах Європи" серед євроклубів наші учні посіли ІІ місце у номінації "Різдв'яний короткометражний фільм;

- у конкурсі декоративно - ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" посіли ІІІ місце у номінації "Народна лялька", ІІ місце у номінації "Лозоплетіння, вироби з соломи" та ІІІ місце у номінації "Вироби зі шкіри".

- У 2013-2014 навчальному році

На сьогодні ми маємо реальні підтвердження успіхів своєї праці у багатьох напрямках, протягом року ми займали призові місця в обласних конкурсах, а саме:

- учень групи №8 за професією "Монтажник гіпсокартонних конструкцій" Снопок Віталій Ігорович - зайняв ІІІ місце у обласному огляд-конкурсі читців-гумористів "Поліські пересмішники";

- учень групи №9 за професією "Столяр будівельний, тесляр" Шеремета Іван Владиславович - зайняв ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, присвяченого 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка;

- учнівський колектив групи №5 за професією "Муляр, пічник, штукатур" - зайняв ІІІ місце у ІІ обласному етапі конкурсу писанкарства "Воскресни, писанко!"

 

- У 2012-2013 навчальному році:
-По підсумках обласного огляду-конкурсу навчальних та навчально-контролюючих комп'ютерних програм серед закладів профтехосвіти у номінації "Контролюючі програми та програми-тренажери" викладач інформатики Домантович Оксана Федорівна та інженер-електронник Афанасьєв Михайло Євгенійович  зайняли третє місце та отримали Диплом ІІІ ступеню за розробку  універсальної програми для створення тестів та проведення тестування учнів з будь-яких предметів.
-учень групи №30 ("Столяр будівельний, тесляр") Швед Геннадій Васильович - зайняв ІІІ місце у обласному конкурсі фахової майстерності за професією "Столяр будівельний", що відбувся у м.Рівне 23.24 квітня 2013 року (майстер виробничого навчання Семеняка В'ячеслав Васильович)

- У 2011-2012 навчальному році:
- В червні 2011-2012 навчального року в Державному професійно-технічному навчальному закладі "Дубровицький професійний ліцей" викладачем Домантович О.Ф. та майстром виробничого навчання Степанюк І.О. було проведено навчання за програмою "Intel. Навчання для майбутнього", в результаті якого отримали сертифікати педагогічні працівники: Красько Р.І., Вальковець П.М., Лавор Б.М., Малафей М.І., Рогожина Т.М., Шульга Н.А., Красновська Т.Г., Крупа Т.К., Лисенко Л.Л., Пікнер М.І.,
Щур С.М., Шугалевич І.М.
- Учні ліцею прийняли участь в обласному заочному конкурсі юних фотоаматорів "Моя Україна!" та здобули почесні місця:
ІІ місце в номінації "Портрет" - учень групи №3 за професією "Електрозварник ручного зварювання, муляр" Пасько Олександр Васильович;
ІІ місце в номінації "Пейзаж" - учень групи №1 за професією "Столяр будівельний, тесляр" Копоть Едуард Анатолійович;
ІІІ місце в номінації "Пейзаж" - учень групи №2 за професією "Муляр, пічник, штукатур" Малюк Олександр Юрійович.

- У 2010-2011 навчальному році:
- В 2010/2011 навчальному році ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей" підготував 75 кваліфікованих робітників, 3 з яких отримали дипломи з відзнакою за професією "Оператор комп'ютерного набору".

- На базі нашого закладу 19.04.2011 року відбулася обласна методична секція викладачів комп'ютерних дисциплін "Використання проектних технологій навчання на уроках загальноосвітніх та професійних дисциплін" на тему "Щасливе життя".

- Згідно з наказом Рівненського обласного навчально-методичного центру естетичного виховання учнів профтехосвіти № 23 від 11.11.2011 "Про підсумки обласного етапу заочного Всеукраїнського конкурсу юних фотоаматорів "Моя Україна!" серед учнів професійно-технічних навчальних закладів". Конкурс було проведено з 25.10 по 10.11. 2011 року. На підставі рішення журі фотоконкурсу, учень групи № 31 за професією "Муляр, штукатур, маляр" Подик Олександр Сергійович зайняв почесне друге місце в номінації "Натюрморт".

- В обласному конкурсі фоторобіт "Україно, моя" учень групи №31 за спеціальністю "Муляр, штукатур, маляр" Подик Олександр Сергійович зайняв ІІ місце в номінації "Натюрморт"

- Учениця групи №31, ІІ курсу за професією "Муляр, штукатур, маляр" Кулик Марина Валентинівна брала участь у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики 19.04.2012 року, де зайняла IV місце.
- В 2009/2010 н. р. ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей" підготував 116 кваліфікованих робітників, 5 з яких отримали дипломи з відзнакою.

- На базі нашого закладу 02.03.2010 року відбулася обласна методична секція з фізичного виховання на тему "Виховання в учнів інтересу до занять фізичною культурою".

- Спільно з профконсультантами служби зайнятості проводився "Ярмарок професій" та семінар "Основи техніки пошуку роботи в рамках дня кар'єри".

- Учні ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей" приймають активну участь у конкурсах фахової майстерності за професіє "Електрозварник", V місце в обласному конкурсі фахової майстерності за професією "Маляр", олімпіадах з "Охорони праці", обласних конкурсах ("Знай і люби свій край" - І, ІІ місця), читців-гумористів (ІІІ призове місце), конкурс фоторобіт "Моя Україна" (ІІ, ІІІ призові місця)

- Згідно наказу управління освіти і науки України Рівненської обласної державної адміністрації від 14.03.2011 р. № 110 "Про підсумки проведення обласного огляду-конкурсу читців-декламаторів та юних поетів "Живи, Кобзарю, в памяті людській"", учениця ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей" Кулик Марина зайняла почесне III місце.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
Степанюк Ірина © 2019