Понеділок, 18.06.2018, 23:01
Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"

Меню сайту
Статистика

Онлайн: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Відкриті уроки, заходи

Головна » Дошка оголошень » .

Відкритий урок з англійської мови.
17.03.2012, 14:02

16 березня 2012 року був проведений відкритий урок з англійської мови на тему: "Королівський Лондон" викладачем іноземної мови Гойдало Л.І.

 
Форма уроку: урок-подорож. 
 
Мета уроку: розширити лексичний запас учнів; тренувати навички мовленевої діяльності учнів читання, говоріння, активізувати вживання лексики з теми у мовлені; ознайомити учнів з новим країнознавчим матеріалом з теми "Лондон", розширити їх знання про визначні місця Лондону, зацікавити учнів культурним та історичним спадком народу, мова якого вивчається; розвивати творчі здібності учнів, увагу, пам'ять та здогадку учнів, розвивати вміння висловлювати свою думку англійською мовою; виховувати повагу до культури країни, мова якої вивчається, розширити світогляд учнів.
 
Обладнання: роздавальний матеріал: комплект завдань з вправами до теми; маршрут подорожі, карта Лондона, відео визначних місць Лондона та проекти з теми.
 
ТЗН: мультимедійний проектор, комп'ютер, презентаційні матеріали з теми "Лондон"
 
Урок розпочався з епіграфу "Якщо людина втомилася від Лондону, вона втомилася від життя". Діти висловлювали свою думку про епіграф. Після цього чого викладач запитувала про їхнє ставлення до подорожі і зокрема ознайомила їх з темою уроку.
 
Наступним етапом було проведення вікторини. Викладач давала визначення і зображення, яке допомагало дітям дати відповідь.
 
Потім викладач коротко розповіла про столицю Великої Британії.
 
Були коментарі учнів щодо кожної з частин Лондона і визначних місць, які в них знаходяться. Після цього виконувалися завдання для закріплення матеріалу.
 
Урок закінчився підведенням підсумків у вигляді таблиці "Лондон", в якій учні записали з чим їм асоціюється Лондон.
 
Додав: admin |
Переглядів: 162 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
Пошук

Степанюк Ірина © 2018