Відкритий урок проведений викладачем географії Дем'янець Алою Василівною. - . - Відкриті уроки, заходи - ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"
Неділя, 22.01.2017, 05:36
Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"

Статистика

Онлайн: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Відкриті уроки, заходи

Головна » Дошка оголошень » .

Відкритий урок проведений викладачем географії Дем'янець Алою Василівною.
04.12.2015, 16:32

04.12.2015 року виклдадач  Дем'янець Алла Василівна дала відкритий урок з соціально - економічної географії світу на тему : "Земельні, лісові, водні, рекреаційні ресурси та ресурси Світового океану". Урок - зосередження природних ресурсів в різних країнах чи регіонах світу. Група була розділена на 5 експедиційних загонів, які займалися дослідженням і вивченням світових ресурсів. На уроці учні дізналися з презентацій про земельні, водні, лісові, рекреаційні ресурси та ресурси Світового океану.

  На уроці було розкрито найважливішу глобальну проблему сучасності - сировинно - енергетичну, від якої залежить основа існування людськогго суспільства і їх шляхи вирішення.

 

Додав: admin |
Переглядів: 84 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
Міністерство освіти і науки України Управління освіти, молоді та спорту Дубровицької РДА Управління Освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Дубровицький райметодкабінет Офіційний сайт міста Дубровиця Дубровицька РДА Моя земля, моє Полісся
Пошук

Степанюк Ірина © 2017