П'ятница, 25.05.2018, 12:51
Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"

Меню сайту
Статистика

Онлайн: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Відкриті уроки, заходи

Головна » Дошка оголошень » .

Тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін.
02.03.2017, 14:04

Нині перед українцями постало багато викликів. Враховуючи нові суспільно-політичні реалії в нашій державі після Революції Гідності, усе більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, активної громадянської позиції, толерантності, сприяння національному самоусвідомленню і стійкому відчуттю приналежності до європейської спільноти, культурно-духовному збагаченню.

Саме з такою метою у ДПТНЗ «Дубровицький професійний ліцей» з 20 по 24 лютого проходив тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін. У понеділок викладачем історії Стрілою Ольгою Григорівною був проведений загальноліцейний виховний захід-реквієм «Герої не вмирають…», присвячений трагічним подіям 18-20 лютого 2014 року під час Революції Гідності. Особливо активно приймали участь у цьому заході учні І курсу за професією «Опоряджувальник будівельний» та «Столяр будівельний, тесляр».

У вівторок викладач української мови та літератури Криворучко Антоніна Петрівна провела загальноліцейну виховну годину  «Рідне слово, материнська мова». Під час заходу була проведена вікторина на визначення кращих знавців мови серед ліцеїстів. Найактивнішими виявилися такі учні : Полюхович Юрій ( ІІІ курс, група №10 за професією «Опоряджувальник будівельний»), Щербук Дмитро (ІІ курс, група №13 за професією «Столяр будівельний, тесляр») та Петрук Софія ( І курс, група №19 за професією «Опоряджувальник будівельний»). О

У середу викладачем англійської мови Задорожною Людмилою Миколаївною був проведений відкритий урок на тему «Спорт» та  Всеукраїнську гру з англійської мови PUZZLE. Учасники гри були зареєстровані до проведення гри, це: Лущик Василь та Петрук Софія, учні групи №19. Результати гри будуть відомі в квітні місяці.

У четвер під керівництвом викладача української мови та літератури відбувся огляд - конкурс читців - декламаторів "Живи, Кобзарю, в пам'яті людській". У ньому взяло участь 16 учнів І-ІІІ курсів. Переможці, якими стали Сидоришин Анатолій,учень групи №10(І місце), Щербук Дмитро, учень групи №13, та Дерун Світлана , учениця групи №10(ІІ місце), Стовба Вероніка, учениця групи №10 та Конончук Владислав, учень групи №18,(ІІІ місце) були нагороджені призами.

Завершився тиждень суспільно-гуманітарних дисциплін «Віртуальною подорожжю Європою». Учні мали змогу уявно відвідати Велику Британію, Францію та Італію, дізнатись нові факти з життя в цих країнах. Також було проведено вікторину серед знавців футболу. Найобізнанішим виявився Галянт Владислав,учень групи №13 за професією «Столяр будівельний, тесляр», який також отримав приз.

 Варто зазначити, що протягом тижня учні нашого ліцею були на екскурсіях у Дубровицькому історико-етнографічному музеї та Костелі Іоанна Хрестителя. Майстер виробничого навчання Вальковець Павло Мусійович поділився своїм власним досвідом роботи з практиканами «Дубровицького професійного ліцею» на території костелу. Учні були вражені його  оздобленням та багатством оформлення, адже Костел було відбудовано у стилі рококо.

 

 

Додав: admin |
Переглядів: 140 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
Пошук

Степанюк Ірина © 2018