П'ятница, 25.05.2018, 12:44
Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"

Меню сайту
Статистика

Онлайн: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Відкриті уроки, заходи

Головна » Дошка оголошень » .

Тиждень права.
14.12.2016, 17:05

   З 05.12.2016 по 09.12.2016 в ДПТНЗ «Дубровицький професійний ліцей» був проведений тиждень правознавства. Відбулися такі заходи як: конкурс плакатів, зустріч з представником правоохоронних органів, відкритий урок з правознавства, диспут на тему: «За і проти смертної кари», загальноліцейна виховна на тему: «10 грудня Міжнародний день Декларації ООН з прав людини».

   В конкурсі плакатів взяли участь чотири групи: 19,10,14, 13. За підсумками конкурсу І місце отримала група № 19, ІІ місце - група №13, і ІІІ місце - група № 10.

   06.10.2016 року відбулася зустріч з представником правоохоронних органів діти спілкувалися на тему: «Стоп насильству». Старший лейтенант поліції Салівонов Василь Анатолійович розповів учням про види насильства, й порадив методи за допомогою яких можна вберегти себе від проявів насильства. Учні ліцею були активними, і після доповіді поліцейського ставили йому запитання які їх цікавили.

   07.12.2016 проведений диспут «За і проти смертної кари». Останнім часом ведеться дуже цікава дискусія навколо проблеми смертної кари. Ця проблема є складною і багатогранною. Вона зачіпає політико-правові, соціально-економічні, морально-релігійні, культурно-психологічні та інші сфери нашої життєдіяльності.

   Учні дізналися про історичні аспекти смертної кари. Про види смертної кари, та ставлення до неї в країнах світу. Висловили свою суб’єктивну думку стосовно застосування чи заборони смертної кари в Україні.

 09.12.2016 в ліцеї була проведена виховна година присвячена Міжнародному дню декларації прав людини, яка була прийнята після другої світової війни. Метою було розповісти учням про їх права та свободи, визначених Загальною декларацією прав людини та конвенцією про права дитини; навчити правильно реалізовувати свої права; виховувати в учнів поважне ставлення до власної особистості та інших.

14.12.2016 року проведений відкритий урок в групі № 19 на тему: «Правопорядок і правопорушення». Урок був комбінований, і мав на меті засвоєння нового матеріалу, проведення юридичного практикуму, та виконання випереджувальних завданнь. На уроці діти навчилися розрізняти поняття правопорушення та злочин. Учні розв’язували юридичні задачі, працювали у групах, та виконували випереджувальні завдання, висловлювали власну думку щодо причин правопорушень, називали ознаки та види правопорушень.

   

       

 

 

 

 

 

 

Додав: admin |
Переглядів: 172 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Друзі сайту
Пошук

Степанюк Ірина © 2018