Середа, 16.01.2019, 10:42
Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"

Меню сайту
Статистика

Онлайн: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Відкриті уроки, заходи

Головна » Дошка оголошень » .

У категорії оголошень: 144
Показано оголошень: 1-20
Сторінки: 1 2 3 ... 7 8 »


Сортувати за: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

14 грудня - це пам'ятна дата для всієї України, яка відзначається щороку, щоб вшанувати мужність, самовідданість і високий професіоналізм всіх, хто ліквідовував наслідки найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Саме з метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, формуванню в учнів розуміння значення подвигу людей, які віддали своє життя та здоров’я заради інших у ліцеї відбулися такі заходи: години спілкування, уроки памяті на теми: «Подвиг ліквідаторів наслідків на ЧАЄС», «Екологічні наслідки Чорнобиля», «Вола чорнобильська пересторога: людство, зупинись!»; виставка книжково-ілюстративного матеріалу «Чорнобиль. Його уроків людство не забуде», участь у концерті до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС «Слава мужнім! Слава відважним!», покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

    

. | Переглядів: 28 | Дата: 14.12.2018 | Коментарі (0)

10 грудня викладачем історії був проведений Всеукраїнський урок «Права людини», мета якого висвітлити питання міжнародних правових стандартів у сфері захисту людини, розкрити поняття і сутність прав людини та основні механізми їх захисту. На уроці учні були ознайомлені з основними статтями Декларації прав людини та Конвенції ООН про права дитини.

11 грудня учні першого курсу групи №27 за професією «Опоряджувальник будівельний» виступили на круглому столі «Протидія насильству», який було організовано з метою запобіганню дискримінації та насильству в сім’ї. У ході заходу кожен з учасників висвітлив різні аспекти цього негативного соціального явища, були озвучені механізми захисту прав тих, хто постраждав від насильства. Учні висловлювали своє ставлення та шляхи виходу з небезпечних ситуацій.

12 грудня в актовій залі відбулась зустріч із представниками Дубровицького районного сектору Державної установи «Центр пробації» в Рівненській області Красько Надією Григорівною та Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Волошиною Лесею Володимирівною. Захід провели з метою підвищення громадянської відповідальності і свідомості учнів, самодисципліни та особистої переконаності в необхідності суворо дотримуватися моральних і правових норм, які діють в суспільстві, поваги до закону та попередження правопорушень. По закінченню заходу слухачі отримали тематичні буклети з контактами, куди можна у разі потреби звернутись за правовою допомогою.

13 грудня відбувся «День відкритих дверей» з метою підвищення загального рівня правової культури, ознайомлення з особливостями функціонування державних установ. Учні випускних груп нашого ліцею відвідали Дубровицьку районну філію Рівненського обласного центру зайнятості, де були ознайомлені зі станом ринку праці району, професіями та спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці, а також послугами служби зайнятості. Наталія Воробей провела семінар з питань запобігання торгівлі людьми. Мета заходу - попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги потерпілим.
Під час заходу учні переглянули відеофільм «Життя на продаж», обговорили ряд актуальних питань, зокрема визначення поняття «торгівля людьми», які права людини порушуються, наслідки торгівлі людьми, правила безпечної подорожі, тощо.
Викладач історії Дубровицького професійного ліцею Ольга Григорівна Стріла та майстер виробничого навчання Роман Іванович Красько подякували фахівцям Дубровицької районної філії Рівненського ОЦЗ за надану корисну, повчальну та змістовну інформацію.

14 грудня психолог закладу Трум М.Б провела тренінг «Протидія торгівлі людьми» з метою практичного застосування набутих знань та підвищення обізнаності учнів щодо безпечної міграції та працевлаштування. Допомагала у проведенню заходу асистент Софія Петрук, яка вже отримала сертифікат тренера. Під час тренінгу були використані такі вправи: «Правила групи», «Вгадай за мімікою», завдання по групах «Причини й наслідки», гра «Рожеві окуляри». Учні активно працювали в групах та презентували свої ідеї.

Протягом 10-14 грудня у закладі пройшов Всеукраїнський тиждень права, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. У закладі було організовано викладачем правових знань Стрілою О.Г. ряд заходів, які спрямовані на забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання порушенням прав і свобод людини й громадянина або сприяння їх поновленню. Було проведено Всеукраїнський урок «Права людини», круглий стіл «Протидія насильству», тренінг «Протидія торгівлі людьми», організовано зустрічі з представниками державних установ та екскурсії. Також було організовано тематичну виставку в бібліотеці Дукою Н.А. «Захисти права дітей та їхнє майбутнє!» та конкурс творчих плакатів «Я маю право!», де перемогу здобула робота групи №19.

. | Переглядів: 32 | Дата: 14.12.2018 | Коментарі (0)

У рамка Всесвітньої акції "16 днів проти насильства" відбулися такі заходи:

 1. Інформаційно – просвітницька година спрямована на попередження насильства в сім’ї, запобігання торгівлі людьми, гендерної рівності.
 2. Конкурс плакатів «Стоп насильству».
 3. Прес – клуби, семінари, круглі столи, лекції, відеолекторії до:

Міжнародного дня ООН з викоренення насильства щодо жінок;

Міжнародного дня боротьби за відміну рабства (2 грудня);

Міжнародного дня людей з обмеженими фізичним можливостями (3 грудня);

Міжнародного дня волонтера (5 грудня).

 1. Інформаційно – просвітницький захід профілактичного спрямування під гаслом «ВІЛ – стосується кожного» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
 2. Тренінг «Розвиток культури толерантності сучасної молоді».
 3. Тематичні виставки: «Протидія використання дитячої праці та торгівлі дітьми в Україні», інформаційна пам’ятка «Зупиніть дитячу працю», «Конвенція ООН про права дитини».
 4. Перегляд відеофільмів «Посмішка насильства», «Дружна сім’я», «Слово ранить».
 5. День інформації з нагоди Всесвітнього Дня людини «Чи знаєш ти свої права».

Звісно, робота по запобіганню випадків насильства не закінчується сьогодні, вона ведеться, бо подолання цього явища можливе лише за умови об'єднання зусиль працівників державних органів та установ, членів громадських організацій і кожного громадянина.

        

 

. | Переглядів: 32 | Дата: 10.12.2018 | Коментарі (0)

    З 03.12.2018-07.12.2018 року в ліцеї проходив тиждень природничо - математичних дисциплін. Метою, якого було підвищити інтерес учнів до предметів природничо-математичного циклу, поглибити знання з різних тем, розвинути пізнавальні якості.

    В рамках тижня відбулися такі заходи:

 • інформаційна година"Очистимо наше місто", де учнів навчали сортувати сміття.
 • квест "Галопом по країні природничо - математичних наук", переможцем квесту стала команда ІІІ курсу у складі: Червоного А., Петрук С., Лущик В.
 • відкритий урок проведений викладачем хімії Дячок Л.М. на тему: "Природні джерела вуглеводів".

Мета уроку: розширити знання про природні джерела вуглеводів, виховати бережливе ставлення до природних ресурсів.

 • загальноліцейна виховна година "Цікава подорож захоплюючим світом".

 

        

. | Переглядів: 33 | Дата: 07.12.2018 | Коментарі (0)

25.10.2018 року відбувся відкритий урок виробничого навчання у групі №22, проведений майстром в/н Шульгою Н.А.

Тема уроку: "Намазування розчину на стіну штукатурною лопаткою і соколом".

Навчальна мета: навчити учнів прийомам нанесення та намазування розчину на цегляну поверхню;

Виховна мета: виховати акуратність, добросовісне відношення до праці, привити любов до професії, виховати культуру праці та бережливе ставлення до інстументу, обладнання, матеріалів;

Розвиваюча: розвивати в учнів уважність, відчуття відповідальності за якість виконаної роботи.

Презентація:

. | Переглядів: 43 | Дата: 25.10.2018 | Коментарі (0)

     12.10.2018р. в ліцеї відбувся загальноліцейний виховний захід приурочений Дню захисника України та святу Покрови Пресвятої Богородиці "З Україною в серці".

      Під час урочистостей усі присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих на Майдані Незалежності під час Революції Гідності та на Сході України.Згадали і наших земляків, які віддали  своє життя за збереження української незалежності у боротьбі з російським агресором, серед яких є випускник нашого ліцею Юрій Колесник.

       У ході виховного заходу звучали патріотичні пісні, слова подяки нашим захисникам та побажання сили, здоров'я і наснаги. На завершення свята керівник фізичного виховання Шугалевич І.М. вручив  грамоти та кубок переможцям футбольного турніру присвяченого присвяченого Дню захисника України.

     

. | Переглядів: 44 | Дата: 16.10.2018 | Коментарі (0)

        05 жовтня 2018р. в ліцеї відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Під час свята учні привітали своїх наставників квітами, словами подяки та влаштували невеликий святковий концерт.

        До усіх присутніх з вітальним словом звернувся директор ліцею Лосік Михайло Вікторович. Також за традицією під час урочистостей були нагороджені кращі працівники ліцею за сумлінну працю, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов'язків почесні грамоти Управління освіти і науки Рівненщини обласної державної адміністрації отримали заступник директора з навчально-виробничого навчання Таборовець Людмила Іванівна та викладач історії Стріла Ольга Григорівна.

. | Переглядів: 46 | Дата: 08.10.2018 | Коментарі (0)

З 17.09.2018 - 21.09.2018р. в закладі було проведено "Тиждень протидії булінгу". В рамках Тижня були проведені такі заходи:

 • 17.09.2018р. загальноліцейна лінійка "Що таке булінг?" на якій учні були ознайомлені із поняттям "булінг".
 • 18.09.2018р. відбувся загальноліцейний виховний захід "Зупиніть насильство!", який був проведений з метою застереження дітей та заклику не залишатися осторонь біди, вміти захищати слабких.
 • 19.09.2018р. булои проведено тренінг заняття серед учнів "групи ризику"на тему: "Профілактика булінгу серед учнівської молоді". Участь у тренінгу взяли учні, які схильні до вчинення правопорушень.
 • 20.09.2018р.у ліцеї відбувся конкурс на кращу стін-газету на тему: "Stop булінг!". На огляд було подано 7 газет від навчальних груп закладу і за підсумками, кращими стали група №26, друге місце посіла група №27, а третє група №28.
 • 21.09.2018р. було проведено заключну виховну годину у рамках Тижня протидії булінгу на тему "Кібербулінг серед нас!"

      Загалом Тиждень видався насиченим та цікавим. Учні замислились над проблемами та небезпеками, які їх оточують.

. | Переглядів: 64 | Дата: 24.09.2018 | Коментарі (0)

           День знань - особливе свято! Воно завжди насичене емоціями та радісною і водночас хвилюючою атмосферою. Так було і у нас. На свято Першого дзвоника в актовій залі зібралася уся ліцейна родина! До усіх присутніх з вітальним словом звернувся директор ліцею Лосік Михайло Вікторович. Для першокурсників були оголошені правила Дубровицького ліцею, а ознайомила їх з ними голова Учнівського самоврядування Петрук Софія.

           Ну і звичайно що не обійшлося в цей день і без музики. Після закінчення свята класні керівники разом зі своїми учнями провели Перший урок нового 2018-2019 навчального року.

    

. | Переглядів: 47 | Дата: 05.09.2018 | Коментарі (0)

26.04.2018 року на базі закладу було проведено День цивільного захисту. Відповідно до наказу від 19.02.2018 року №50 було проведено ряд заходів:

 1. Загальноліцейна лінійка приурочена відкриттю Дня Цивільного Захисту.
 2. Перегляд відеороликів з теми "Надзвичайні ситуації у нашому житті".
 3. Практичне заняття з надання першої медичної допомоги при виникненні надзвичайної ситуації.
 4. Вікторина для учнів "Дії під час пожежі".
 5. Загальна евакуація під час задимлення приміщення навчального закладу.
 6. Практичне тренування з пожежогасіння.
 7. Спортивні змагання між учнями групи №19 та №22. 

   Загалом день Цивільного Захисту був цікавим, веселим та насиченим. Отож, залишайтесь завжди здорові та бережіть своє життя.

      

 

. | Переглядів: 78 | Дата: 27.04.2018 | Коментарі (0)

22 березня 2018 року на базі закладу було відкрито меморіальному дошку колишньому випускнику ліцею, молодому  талановитому юнаку – Юрію Колеснику, який загинув захищаючи територіальну цілісність та незалежність України 23 жовтня 2017 року під Волновахою.

В ліцеї Юрій навчався з 2010 року, здобував професію «Муляр, пічник, штукатур».  Під час навчання зарекомендував себе здібним учнем, який мав неабиякий хист до малювання, ніколи не боявся роботи, любив вчитися та допомагати своїм друзям. Був активним учасником усіх масових заходів, які відбувалися у ліцеї. Після закінчення закладу в 2013 році одразу пішов захищати рідну країну.

Так співпало, що день відкриття меморіальної дошки Юрію відбулося в День його народження – юнакові виповнилося б 24 роки.

На лінійці пам’яті були присутні батьки Юрія – Олександр Володимирович та Валентина Василівна, які поділилися з усіма теплими спогадами про свого сина-Героя. Військовий комісар Дубровицького районного військового комісаріату вручив батькам загиблого Героя Орден «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно.

Віднині молодий, вродливий юнак, патріот України, Герой – Юрій Колесник, зустрічатиме своїм світлим поглядом учнів, працівників та гостей Дубровицького професійного ліцею.

    

. | Переглядів: 114 | Дата: 30.03.2018 | Коментарі (0)

23.03.2018 року було проведено відкритий урок з хімії викладачем Дячок Л.М. на тему: «Харчові добавки. Е-числа.»

 Мета:

Навчальна:  проаналізувати   значення   харчових   добавок,   їх   функції,  кодування;

дослідити наявність харчових добавок у продуктах харчування.

Розвиваюча:  розвивати   уміння   аналізувати   інформацію;   самостійно  приймати

рішення; розвивати критичне мислення учнів.

Виховна: формувати навички здорового способу життя.

Очікувані   результати:  учні   повинні   знати   правила   споживання   харчових

добавок,   їх   функції,   кодування;   вміти   характеризувати   харчові   добавки,   вміти

самостійно застосовувати набуті знання.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Методи проведення:

Словесний: розповідь з елементами пояснення;

 Метод проектів : групи дослідників «хіміки-технологи» тема дослідження- необхідність використання харчових добавок; «лікарі», тема дослідження- вплив харчових добавок на організм людини; «споживачі», тема дослідження –їісти чи не їсти? Робота в малих групах.

Наочний: робота з мультимедійною презентацією, таблицею для розпізнання

найпоширеніших харчових добавок.

Практичний: виконання лабораторного досліду.

Обладнання уроку: ноутбук, проектор, мультимедійна презентація; етикетки харчових

продуктів   (15   шт);   інструкції   до   лабораторної   роботи   (15   шт);   таблиці   для

розпізнання найпоширеніших харчових добавок (15 шт).

Лабораторний дослід: ознайомлення із змістом етикеток до харчових продуктів.

Презентація.

. | Переглядів: 82 | Дата: 26.03.2018 | Коментарі (0)

З 05.03.2018 по 16.03.2018 було проведено декаду будівельного профілю:

05.03.2018р - майстер в/н Красько Р.І. провів цікавий майстер-клас за професією "Столяр будівельний, тесляр" на тему: "Технологія штучного старіння деревини".

  Мета: "Ознайомити з технологією браширування та з послідовністю технологічного процесу".

06.03.2018 року викладач предмету "Основи енергоефективності" Лавор І.Г. провела загальноліцейний захід "Скріплена теплоізоляція, як один із способів енергозбереження".

 Мета заходу: ознайомити учнів із способами енергозбереження, їх значенням та ефективністю. Розглянути технологію виконання скріпленої теплоїзоляції.

07.03.2018 року майстер в/н Лавор Б.М. провів майстер-клас за професією "Електрозварник ручного зварювання" на тему: "Виготовлення ключниці у вигляді кота".

 Мета: продемонструвати ефективність застосування вмінь і навичок за професією "Електрозварник ручного зварювання.

 

12.03.2018 року майстер в/н Колядич Г.В. організувала та провела конкурс фохової майстерності за професією "Опоряджувальник будівельний".

За підсумками проведеного конкурсу:

І місце - учень групи №14 за професією "Опоряджувальник будівельний", ІІІ курс, Чмуневич О.Р.;

ІІ місце - учень групи №19 за професією "Опоряджувальник будівельний", ІІ курс, Степанович П.М.;

ІІІ місце - учень групи №18 за професією "Муляр, пічник, штукатур", ІІ курс, Пляшко М.І.

13.03.2018 року викладач спецтехнології Наумець І.З. провела загальноліцейний захід "Матеріали і технології в сучасному будівництві - "Народний дім".

Мета: розглянути види сучасних стінових будівельних матеріалів, їх переваги та недоліки. Трьохшарові будівельні блоки: виготовлення, властивості, застосування.

14.03.2018 і 16.03.2018 року проведено І етап Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією "Муляр".

За підсумками проведеного конкурсу:

І місце - учень групи №24 за професією "Електрозварник ручного зварювання, муляр", І курс, Нікодімов В.А.;

ІІ місце - учень групи №22 за професією "Муляр, пічник, штукатур", І курс, Гребень І.А.;

ІІІ місце - учень групи №22 за професією "Муляр, пічник, штукатур", І курс, Камінський А.А.

15.03.2018 року майстер в/н Лавор Б.М. провів відкритий урок в/н на тему: "Тренування в запалюванні зварювальної дуги,  і підтримання її горіння до повного розплавлення електрода".

Мета уроку:

навчальна - сформувати вміння технологічно правильно виконувати Тренування в запалюванні зварювальної дуги

виховна - сприяти вихованню самостійності, відповідальності, вмінню долати труднощі.

розвиваюча - розвивати логічне мислення.

. | Переглядів: 79 | Дата: 17.03.2018 | Коментарі (0)

  02.03.2018 року було проведено відкритий урок з німецької мови на тему: "Всі професії хороші, проте вибирайте їх за смаком".

  Мета: розвивати навички аудіювання, говоріння, письма, соціокультурний аспект, розширювати творче мислення, розвивати вміння учнів здійснювати мовленнєву діяльність; заохочувати до пошуку нових знань, вміння самореалізуватися під час вибору професії та працевлаштування.

    

. | Переглядів: 101 | Дата: 06.03.2018 | Коментарі (0)

   24.02.2018 року відбулася загально - ліцейна інтелектуально - розважальна гра "Хто зверху?".

   Мета заходу: пропагувати в учнів ідею гендерної рівності, виховувати почуття колективізму, відповідальності за доручену справу та вміння працювати в команді. Протягом вікторини проводились турніри, де кожна з команд могла продемонструвати свої знання з різних предметів суспільно - гуманітарного циклу: "Побудуй слово", "Чоловік чи жінка", "Відгадай картини". У турнірі "Постав відповідність" учні мали здогадатись по дитячих фотографіях, якому викладачу вони належать. 

   У запеклій боротьбі виграла команда дівчат.

. | Переглядів: 96 | Дата: 05.03.2018 | Коментарі (0)

  28.02.2018 року відбувся турнір знавців німецької мови. Метою якого було тренувати памя'ть, увагу, навчити вибирати потрібну інформацію, вміти оперувати вивченою інформацією, виховувати інтерес до країн, мова якої вивчається. 

  

. | Переглядів: 64 | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

22.02.2018 року було проведено відкритий урок з англійської мови на тему: "Винаходи, що змінили світ", викладачем Задорожною Л.М.

Метою уроку було активізувати та закріпити вивчену лексику теми; розвивати навички читання, говоріння, аудіювання та письма. Виховувати пізнавальний інтерес до культури мови, що вивчається.

. | Переглядів: 97 | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

  22.02.2018 року відбулася всеукраїнська гра з англійської мови, літератури, культури "Puzzle". У грі взяли участь: Петрук Софія та Лущик Василь. Учні виконували цікаві завдання, що були надіслані оргкомітетом гри. Їхні відповіді надіслані для перевірки, до творчої групи "Puzzle".  Результати гри будуть відомі у травні місяці.

 

 

 

 

 

. | Переглядів: 107 | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

   21.02.2018 року було проведено  відкритий урок  викладачем зарубіжної літератури на тему: "Артюр Рембо. Асоціативно - чуттєва картина Всесвіту у віршах "Відчуття, "Голосівки". Розкодування змісту у вірші "П'яний корабель".

  Мета: Ознайомити з життям і творчістю поета; допомогти усвідомити особливості його художнього світу; розвивати навички аналізування ліричних творів, їх цілісного сприйняття; виховувати естетичні смаки, любов до поезії.

   Було продемонстровано відео вірша "Відчуття". На закріплення вивченого матеріалу разом із дітьми зробили асоціативний корабель.  

    

. | Переглядів: 118 | Дата: 28.02.2018 | Коментарі (0)

Друзі сайту
Пошук

Степанюк Ірина © 2019