Середа, 16.01.2019, 10:39
Вітаю Вас Гість | RSS

ДПТНЗ "Дубровицький професійний ліцей"

Меню сайту
Статистика

Онлайн: 1
Гості: 1
Користувачі: 0

Відкриті уроки, заходи

Головна » Дошка оголошень (144)

.

14 грудня - це пам'ятна дата для всієї України, яка відзначається щороку, щоб вшанувати мужність, самовідданість і високий професіоналізм всіх, хто ліквідовував наслідки найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року. Саме з метою вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, формуванню в учнів розуміння значення подвигу людей, які віддали своє життя та здоров’я заради інших у ліцеї відбулися такі заходи: години спілкування, уроки памяті на теми: «Подвиг ліквідаторів наслідків на ЧАЄС», «Екологічні наслідки Чорнобиля», «Вола чорнобильська пересторога: людство, зупинись!»; виставка книжково-ілюстративного матеріалу «Чорнобиль. Його уроків людство не забуде», участь у концерті до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС «Слава мужнім! Слава відважним!», покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

    

. | Переглядів: 28 | Дата: 14.12.2018 | Коментарі (0)

10 грудня викладачем історії був проведений Всеукраїнський урок «Права людини», мета якого висвітлити питання міжнародних правових стандартів у сфері захисту людини, розкрити поняття і сутність прав людини та основні механізми їх захисту. На уроці учні були ознайомлені з основними статтями Декларації прав людини та Конвенції ООН про права дитини.

11 грудня учні першого курсу групи №27 за професією «Опоряджувальник будівельний» виступили на круглому столі «Протидія насильству», який було організовано з метою запобіганню дискримінації та насильству в сім’ї. У ході заходу кожен з учасників висвітлив різні аспекти цього негативного соціального явища, були озвучені механізми захисту прав тих, хто постраждав від насильства. Учні висловлювали своє ставлення та шляхи виходу з небезпечних ситуацій.

12 грудня в актовій залі відбулась зустріч із представниками Дубровицького районного сектору Державної установи «Центр пробації» в Рівненській області Красько Надією Григорівною та Дубровицької районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Волошиною Лесею Володимирівною. Захід провели з метою підвищення громадянської відповідальності і свідомості учнів, самодисципліни та особистої переконаності в необхідності суворо дотримуватися моральних і правових норм, які діють в суспільстві, поваги до закону та попередження правопорушень. По закінченню заходу слухачі отримали тематичні буклети з контактами, куди можна у разі потреби звернутись за правовою допомогою.

13 грудня відбувся «День відкритих дверей» з метою підвищення загального рівня правової культури, ознайомлення з особливостями функціонування державних установ. Учні випускних груп нашого ліцею відвідали Дубровицьку районну філію Рівненського обласного центру зайнятості, де були ознайомлені зі станом ринку праці району, професіями та спеціальностями, які користуються попитом на ринку праці, а також послугами служби зайнятості. Наталія Воробей провела семінар з питань запобігання торгівлі людьми. Мета заходу - попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги потерпілим.
Під час заходу учні переглянули відеофільм «Життя на продаж», обговорили ряд актуальних питань, зокрема визначення поняття «торгівля людьми», які права людини порушуються, наслідки торгівлі людьми, правила безпечної подорожі, тощо.
Викладач історії Дубровицького професійного ліцею Ольга Григорівна Стріла та майстер виробничого навчання Роман Іванович Красько подякували фахівцям Дубровицької районної філії Рівненського ОЦЗ за надану корисну, повчальну та змістовну інформацію.

14 грудня психолог закладу Трум М.Б провела тренінг «Протидія торгівлі людьми» з метою практичного застосування набутих знань та підвищення обізнаності учнів щодо безпечної міграції та працевлаштування. Допомагала у проведенню заходу асистент Софія Петрук, яка вже отримала сертифікат тренера. Під час тренінгу були використані такі вправи: «Правила групи», «Вгадай за мімікою», завдання по групах «Причини й наслідки», гра «Рожеві окуляри». Учні активно працювали в групах та презентували свої ідеї.

Протягом 10-14 грудня у закладі пройшов Всеукраїнський тиждень права, що включає 10 грудня - День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. У закладі було організовано викладачем правових знань Стрілою О.Г. ряд заходів, які спрямовані на забезпечення додержання та поваги до прав і свобод людини й громадянина, запобігання порушенням прав і свобод людини й громадянина або сприяння їх поновленню. Було проведено Всеукраїнський урок «Права людини», круглий стіл «Протидія насильству», тренінг «Протидія торгівлі людьми», організовано зустрічі з представниками державних установ та екскурсії. Також було організовано тематичну виставку в бібліотеці Дукою Н.А. «Захисти права дітей та їхнє майбутнє!» та конкурс творчих плакатів «Я маю право!», де перемогу здобула робота групи №19.

. | Переглядів: 32 | Дата: 14.12.2018 | Коментарі (0)

У рамка Всесвітньої акції "16 днів проти насильства" відбулися такі заходи:

 1. Інформаційно – просвітницька година спрямована на попередження насильства в сім’ї, запобігання торгівлі людьми, гендерної рівності.
 2. Конкурс плакатів «Стоп насильству».
 3. Прес – клуби, семінари, круглі столи, лекції, відеолекторії до:

Міжнародного дня ООН з викоренення насильства щодо жінок;

Міжнародного дня боротьби за відміну рабства (2 грудня);

Міжнародного дня людей з обмеженими фізичним можливостями (3 грудня);

Міжнародного дня волонтера (5 грудня).

 1. Інформаційно – просвітницький захід профілактичного спрямування під гаслом «ВІЛ – стосується кожного» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.
 2. Тренінг «Розвиток культури толерантності сучасної молоді».
 3. Тематичні виставки: «Протидія використання дитячої праці та торгівлі дітьми в Україні», інформаційна пам’ятка «Зупиніть дитячу працю», «Конвенція ООН про права дитини».
 4. Перегляд відеофільмів «Посмішка насильства», «Дружна сім’я», «Слово ранить».
 5. День інформації з нагоди Всесвітнього Дня людини «Чи знаєш ти свої права».

Звісно, робота по запобіганню випадків насильства не закінчується сьогодні, вона ведеться, бо подолання цього явища можливе лише за умови об'єднання зусиль працівників державних органів та установ, членів громадських організацій і кожного громадянина.

        

 

. | Переглядів: 32 | Дата: 10.12.2018 | Коментарі (0)

    З 03.12.2018-07.12.2018 року в ліцеї проходив тиждень природничо - математичних дисциплін. Метою, якого було підвищити інтерес учнів до предметів природничо-математичного циклу, поглибити знання з різних тем, розвинути пізнавальні якості.

    В рамках тижня відбулися такі заходи:

 • інформаційна година"Очистимо наше місто", де учнів навчали сортувати сміття.
 • квест "Галопом по країні природничо - математичних наук", переможцем квесту стала команда ІІІ курсу у складі: Червоного А., Петрук С., Лущик В.
 • відкритий урок проведений викладачем хімії Дячок Л.М. на тему: "Природні джерела вуглеводів".

Мета уроку: розширити знання про природні джерела вуглеводів, виховати бережливе ставлення до природних ресурсів.

 • загальноліцейна виховна година "Цікава подорож захоплюючим світом".

 

        

. | Переглядів: 33 | Дата: 07.12.2018 | Коментарі (0)

25.10.2018 року відбувся відкритий урок виробничого навчання у групі №22, проведений майстром в/н Шульгою Н.А.

Тема уроку: "Намазування розчину на стіну штукатурною лопаткою і соколом".

Навчальна мета: навчити учнів прийомам нанесення та намазування розчину на цегляну поверхню;

Виховна мета: виховати акуратність, добросовісне відношення до праці, привити любов до професії, виховати культуру праці та бережливе ставлення до інстументу, обладнання, матеріалів;

Розвиваюча: розвивати в учнів уважність, відчуття відповідальності за якість виконаної роботи.

Презентація:

. | Переглядів: 43 | Дата: 25.10.2018 | Коментарі (0)

     12.10.2018р. в ліцеї відбувся загальноліцейний виховний захід приурочений Дню захисника України та святу Покрови Пресвятої Богородиці "З Україною в серці".

      Під час урочистостей усі присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих на Майдані Незалежності під час Революції Гідності та на Сході України.Згадали і наших земляків, які віддали  своє життя за збереження української незалежності у боротьбі з російським агресором, серед яких є випускник нашого ліцею Юрій Колесник.

       У ході виховного заходу звучали патріотичні пісні, слова подяки нашим захисникам та побажання сили, здоров'я і наснаги. На завершення свята керівник фізичного виховання Шугалевич І.М. вручив  грамоти та кубок переможцям футбольного турніру присвяченого присвяченого Дню захисника України.

     

. | Переглядів: 44 | Дата: 16.10.2018 | Коментарі (0)

        05 жовтня 2018р. в ліцеї відбулися урочистості з нагоди Дня працівника освіти. Під час свята учні привітали своїх наставників квітами, словами подяки та влаштували невеликий святковий концерт.

        До усіх присутніх з вітальним словом звернувся директор ліцею Лосік Михайло Вікторович. Також за традицією під час урочистостей були нагороджені кращі працівники ліцею за сумлінну працю, високий професіоналізм та зразкове виконання службових обов'язків почесні грамоти Управління освіти і науки Рівненщини обласної державної адміністрації отримали заступник директора з навчально-виробничого навчання Таборовець Людмила Іванівна та викладач історії Стріла Ольга Григорівна.

. | Переглядів: 46 | Дата: 08.10.2018 | Коментарі (0)

З 17.09.2018 - 21.09.2018р. в закладі було проведено "Тиждень протидії булінгу". В рамках Тижня були проведені такі заходи:

 • 17.09.2018р. загальноліцейна лінійка "Що таке булінг?" на якій учні були ознайомлені із поняттям "булінг".
 • 18.09.2018р. відбувся загальноліцейний виховний захід "Зупиніть насильство!", який був проведений з метою застереження дітей та заклику не залишатися осторонь біди, вміти захищати слабких.
 • 19.09.2018р. булои проведено тренінг заняття серед учнів "групи ризику"на тему: "Профілактика булінгу серед учнівської молоді". Участь у тренінгу взяли учні, які схильні до вчинення правопорушень.
 • 20.09.2018р.у ліцеї відбувся конкурс на кращу стін-газету на тему: "Stop булінг!". На огляд було подано 7 газет від навчальних груп закладу і за підсумками, кращими стали група №26, друге місце посіла група №27, а третє група №28.
 • 21.09.2018р. було проведено заключну виховну годину у рамках Тижня протидії булінгу на тему "Кібербулінг серед нас!"

      Загалом Тиждень видався насиченим та цікавим. Учні замислились над проблемами та небезпеками, які їх оточують.

. | Переглядів: 64 | Дата: 24.09.2018 | Коментарі (0)

           День знань - особливе свято! Воно завжди насичене емоціями та радісною і водночас хвилюючою атмосферою. Так було і у нас. На свято Першого дзвоника в актовій залі зібралася уся ліцейна родина! До усіх присутніх з вітальним словом звернувся директор ліцею Лосік Михайло Вікторович. Для першокурсників були оголошені правила Дубровицького ліцею, а ознайомила їх з ними голова Учнівського самоврядування Петрук Софія.

           Ну і звичайно що не обійшлося в цей день і без музики. Після закінчення свята класні керівники разом зі своїми учнями провели Перший урок нового 2018-2019 навчального року.

    

. | Переглядів: 47 | Дата: 05.09.2018 | Коментарі (0)

Друзі сайту
Пошук

Степанюк Ірина © 2019